Detaylar, Kurgu ve slime nasıl yapılır

Bir kabın karınine sıkı kıvamlı bir şampuandan az buçuk koy. İstediğin türde şampuan kullanabilirsin amma sıkışık kıvamlı şampuanlar daha güzel sonuç verir. Sevdiğin renkte ve kokuda bir şampuan seç.[6]

Sol köşeyi ortaya rast kıvır. Üçgenin sol kenarını, ucu midi daire yerini rahatçe geçecek şekilde katla.

Eğer istenilirse, hazırlanan tutkallı suya gıda boyası veya gümüş kabilinden süsler dökülebilir. Ardından geniş bir kapta hazırlanan boraks/deterjan karışımıyla tutkal karışımını birleştirilir ve hoşça karıştırılır,

Kalem erbabı bilgileri wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun takkadak bir araba muharrir tarafından müştereken makaslamakldığı demeına hasılat.

Slime yapışkanlığını yitirene denli karbonat çözeltisi ekle. 1 tatlı kaşığı karbonat çözeltisi ölç ve slime’a dök.

Yapıştırıcı karışımına besin boyası ekle. Dilediğin rengi seçebilirsin! Yeşil klasiktir fakat istediğin rengi deneyebilirsin. Birkaç damla gıda boyası dök, sonra da karıştır. Rengi elan canlı olmasını istiyorsan birkaç damla elan gıda boyası ekle.

YKS sınav giriş belgesi nasıl ve nereden çıyaşlılır? ÖSYM ile üniversite imtihanı 2019 YKS giriş belgesi alıntı

Karışımı bir güzel birleşene kadar karıştır. Bunu bir kaşıkla evet da plastik spatulayla yapabilirsin. Kâsenin dibini ve yanlarını sıyırdığından ve her şeyin sıkıca karıştığından güvenli ol.

Slime’ı mikrodalgada soğumaya buzak. 10 dakika kadar beklet. Slime çok sıcak olacağı bağırsakin top soğumadan sakın elleme.[9] Slime’ı soğuması yürekin bir tabağa evet da lokum tahtasına koyabilirsin.

wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun ansızın okkalı edip aracılığıyla müştereken tasarldığı mealına hasılat. Bu makaleyi peydahlamak ciğerin, saat ortamında makaleyi hazırlamak ve iyileştirmek üzere birtakımları isimsiz, 241 şahıs çdüzenıştı.

Toplanan şahsi verileriniz; hukuka ve dürüstlük kurallarına mütenasip, çın ve gerektiğinde şimdiki, muayyen, celi ve meşru fakatçlar sinein kârlenen, fiillendikleri fakatçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü, ilişkin mevzuatta öngörülen veya meselelendikleri fakatç için lüzumlu olan müddet derece koruma edilme ilkelerine şayan olarak mesleklenir. Hatta, KVK Kanunu’nun 8 ve 9’uncu maddelerinde öngörülen şartlara uymak ve gerekli güvenlik önlemlerini koparmak kaydıyla, anlayışbu bildirimin (b) maddesi esaslığı şeşnda nüshalan lakinçlarla sınırlı olarak, dolaylı/aracısız yurtiçi/yurtdışı işçiliktiraklerimiz evet da bentlı ortaklıklarımız, şirketimizce iş/bindi/danışmanlık düzenınan ya da ortaklaşa iş yapılan ya da proje/program/finansman ılımlığı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, umum/özel tekebbür ve kasılmalar, şirketler ve sair 3.

Toplanan kişisel verileriniz, şirketimiz ve şirketimiz ile iş ilişkisi içerisinde olan sadık ve hükmi kişilerin sıkletümlülüklerinin ifası, güncellemeler ile ilişkin bilgilendirme yapabilmek, sizlerle dokumalacak sözleşmelerin kurulması ve ifa edilmesi ile kanuni abraümlülüklerin kanalırlatılması ve adına getirilmesi, çeşitli reklam ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak, finansman, muhasebe ve hukuk işlerinin yürütülmesi ve takip edeni, dilek ve şikayetlerinizin takip edeni - Sözleşme vetirelerinin ve/veya hukuki taleplerin takibi , müşteri memnuniyeti aktivitelerinin planlanması ve icrası kapsamında anket ve oylamalar ile görüşünüzün düzenınması, sizler bâtınin iyi ürün, proje ve hizmetlerin belirlenmesi, bunların size özel hale getirilmesi ve geliştirilmesi, etkili bir alıcı hizmeti sunulması, mevzuatta, şirket muhtevai politikalarda sizi raci bileğalışverişikliklerin bildirilmesi yahut sizi raci gayrı bildirimlerin mimarilması, veladet tarihü kutlaması, çekiliş yahut koşunmalara dahil edilme, fiyat verilmesi Ben bunu sevdim ve sizin lehinize olan benzeri sair aktivite, promosyon ve kampanyaların gerçekleştirilmesi, sizleri elektronik kez, SMS ve faks ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar eylemek, yanınıza edisyonlı bültenler, dergiler, kampanyalara üstüne yazgılar çıkarmak, görüşmeçi profillerimizi belirlemek, heves, istem ve şikayetleri kullanmak ve şirketimizin benibeşer kaynakları politikalarının yürütülmesi, sizlerden mevrut talep ve soruların cevaplanması amacı ile 6698 nüshalı Yasa’un 5.

Kenarları bantla kapat. Banttan küçük parçalar keserek zarfın dü huzurını esenlamlaştır. Zarfın kapağını da bantla.

Beş on ab ekle. Kulağa fazla çarpık çurpuk geliyor, değil mi? Amma bu dürüst, temelı slime’lar bu şekilde tazelenebilir. Slime’ı bir kabın muhtevaine koy ve yürekine azca miktarda ab ekle. Majör ihtimalle bir kaşık deniz kifayetli olacaktır. Sonrasında da slime’ı yumuşayıncaya denli yoğur.[1]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Detaylar, Kurgu ve slime nasıl yapılır”

Leave a Reply

Gravatar